Στο Stanford University έγινε δεκτή φέτος η μαθήτριά μας Εύα Μαρινοπούλου από από τη σχολή Πολιτικών Μηχανικών του ΑΠΘ! ![🌟](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/te0/1/16/1f31f.png)
![🎓](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t25/1/16/1f393.png)
![🌟](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/te0/1/16/1f31f.png)
![🎓](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t25/1/16/1f393.png)
Καλή αρχή στο San Francisco Εύα! ![🎓](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t25/1/16/1f393.png)
![🇺🇲](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t8d/1/16/1f1fa_1f1f2.png)
![🎓](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t25/1/16/1f393.png)
![🇺🇲](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t8d/1/16/1f1fa_1f1f2.png)
Στο Stanford University ολοκλήρωσε το διδακτορικό του και ο Γιώργος Κατσικης από την ιδρυτική ομάδα του Global Prep, ο οποίος κάνει και το Mentoring για τις αιτήσεις σε όλους τους μαθητές μας που ετοιμάζουν τα χαρτιά για για τα πανεπιστήμια της Αμερικής! ![🎓](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t25/1/16/1f393.png)
![🇺🇲](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t8d/1/16/1f1fa_1f1f2.png)
![🎓](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t25/1/16/1f393.png)
![🇺🇲](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t8d/1/16/1f1fa_1f1f2.png)
Μάθετε περισσότερα για την προετοιμασία για το GRE και τις αιτήσεις για την Αμερική στο Global Prep
https://globalprep.gr/gre
![👉](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t51/1/16/1f449.png)
Tip: Μπορείτε να εγγραφείτε στο Newsletter μας. για να ενημερώνεστε πρώτοι γιa ανακοινώσεις σχετικά με υποτροφίες, αλλά και για τα Info Sessions και τις Ημερίδες που διοργανώνουμε:
Εγγραφείτε εδώ: http://www.globalprep.gr/newsletter