Στο University of Texas at Austin έγιναν δεκτοί φέτος φέτος 3 μαθητές μας, ο Κωνσταντίνος Σταυρόπουλος, ο Σταμάτης Χατζηπέτρος και ο Δημήτρης Χρήστου, και οι τρεις απόφοιτοι του ΕΜΠ! ![🇺🇸](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t2c/1.5/16/1f1fa_1f1f8.png)
Δεκάδες μαθητές του Global Prep έχουν γίνει δεκτοί τα τελευταία χρόνια στο UT Austin, ένα πανεπιστήμιο με μια από τις πιο ενεργές Ελληνικές πανεπιστημιακές κοινότητες!
![🇺🇸](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t2c/1.5/16/1f1fa_1f1f8.png)
![🎓](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t7e/1.5/16/1f393.png)
Συγχαρητήρια, παιδιά, και καλή αρχή στην Αμερική!
Μάθετε περισσότερα για την προετοιμασία του GRE στο Global Prep
https://globalprep.gr/gre
![👉](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/taa/1.5/16/1f449.png)